הובלה ואחסנה באופקים

תחום מעברי הדירה בימינו הגיע לפלאטו, משמעות הדבר היא שהינכם – לקוחות, הרווחתם ממצב זה. אם בתקופות קדומות יותר מקומות מעברי הדירה הסתכמו בהזזת חפצים יחידים ושלום, במרוצת הזמן נגררו רוב הציבור לנוחות ולנגישות שבשירותים של ההעברות הקדמתיים שיש בהם הזזה של דירה כולל הכל, ולבסוף גם הגיעה מחלקת ההצעות המתווספות יחד עם פירוק החפצים ואריזתם.

להשכיר מחסנים – מגנים למענכם על הציוד הובלה ואחסנה באופקים


היכן אנו עומדים היום? יש אפשרות להנות עוד יותר. אז, נתקלתם כבר בשירותי השכרה של מחסן? מה החידוש? את האבזור שלכם לא תמיד תרצו להניע לאיזור חדש, אלא לעתים נצרכים אתם מקום ביניים ששם יהיה לכם אפשרות לאחסן את הפריטים ששייכים לכם. כאן באתר Hovala גאים לספק עבורכם את היכולת להרוויח / לחסוך משירות של מחסן והשכרתו לאחסון פריטים של מקום מגורים במחירים נמוכים. על-ידי זה, יוצא שאתם מגנים על הדברים שבבעלותכם אצל העסקים הכי ראויים, תוך כדי שפנקס השיקים רוב הזמן עדיין בכיס. באיזו סיטואציה אם כך, חכם יהיה לקבל סיוע מעסק כדוגמת זה, מה בדיוק לא להשכיר בלי יוצאים מן הכלל, וכמה בכנות כל העסק יעלה עבורכם? כל זאת ועוד – מיד.

סוג השירות מחיר ממוצע הובלה ואחסנה באופקים
תעריף השכרת מחסן לתכולת דירת חדר 1 / דירה סטודיו החל מ-150 ש"ח
תעריף מחסנים להשכרה – חפצים וריהוט של דירה בת שני חדרים החל מ-260 ש"ח
מחירון השכרה של מקום אחסון לדירה בת שלושה חדרים החל מ-400 ש"ח
מחיר השכרה של מקום אחסון לדירה בת ארבעה חדרים החל מ-600 ש"ח
תעריף מחסנים להשכרה – דירת חמישה חדרים החל מ-770 ש"ח
מחירים של השכרה של מחסנים – ציוד, ריהוט וחפצים של דירה בת ששה חדרים (קוטג') החל מ-990 ש"ח
תמחור מחסנים להשכרה – חפצים של בית פרטי 2 קומות (וילה) 2540 – 1410 ש"ח
כמה עולה מחסנים להשכרה – חפצים של משרד משתנה בהתאם לגודל החנות
מחירון מחסנים להשכרה – פריטים וריהוט של מקום עבודה בינוני ומטה 310-600 ש"ח
עלויות מחסנים להשכרה – פריטים וריהוט של מקום עבודה בינוני ומעלה 1190-2480 ש"ח
תעריף השכרה של מקום אחסון למפעל תלוי בגודל המפעל – מחיר מיוחד
תעריף השכרה של מחסנים – ציוד, ריהוט וחפצים של משרד בכל גודל החל מ-380 ש"ח
מחירים של מחסן לתכולת בתי ספר משתנה בהתאם לגודל בית הספר
תמחור מחסנים להשכרה – חפצים של לוגיסטיקה החל מ-5950 ש"ח
תמחור מחסן להשכרה על-פי מ"ר 29-33 ₪ למטר

סעיף 1: כיצד לא מאחסנים פריטים ורהיטים?

לא מזמן עברנו את הימים אשר בהם עסקי אחסנת תכולת דירה היו במסגרת פנטזיה. איך הסתדרו בעבר? לא מעט אלה שהגיעו למצב של חלוקה של ציוד ואיבזור רב. ישנם את אלה שנהגו לפזר את כלל האביזרים שהיו להם בדירות שונות של ידידים, משפחה או לחלופין קולגות. נכון לעכשיו, כאשר נתקעתם עם תכולת בית שהינכם משתוקקים לשמר ,בלי קשר למהי הסיבה, אנו מאפשרים לכם להוציא את זה לפועל בפשטות אנו כאן בHovala במקרה והעלתם על דעתכם שטיפולי מחסנים להשכרה לציוד וריהוט של בית זה לא עניין אמיתי במידה שחשבתם שהצעת השכרת איחסון לאביזרים בבית זה דבר לא אמיתי אנחנו מציעים שתפנימו שנכון לעכשיו אתם יכולים לרכוש שירות נפלא שלא יתפשר על כך שהאביזרים שלכם יוחזקו ברמה שאין לה תחרות.

מחסן להכלת הציוד של מקום עבודתכם

בזמנינו אנו מצויות המון בתי עסק שמביאים להן כמות עצומה של ציוד. הצד החיובי של המטבע הוא שכעת אתם יכולים להשיג רווח טוב עקב הפריטים שהבאתם. אך הבשורה הפחות משמחת היא שהינכם חושבים לגבי דרך השמירה של כל הסחורה המדוברת. לעומת מקומות עבודה גדולות שיש בבעלותם מחסן גדול ובשטח רחב, קיימות בתי עסק אשר דורשים תשובה מהירה ומיידית. ממש כאן, הובלה זה המקום המדויק עבורכם בזמן שהינכם תרים אחר השכרה של מקומות אחסון כדי למקם חפצים וסחורה. מה עוד, במקרה והינכם מתפתחים כעסק וכוונותיכם הן לבצע מעבר ללוקיישן חדש ורחב, ויחד עם זאת רוצים לשמור את הבלאגן, הציוד והפריטים של בית העסק הקודם שלכם, ככה שאינכם נדרשים להוריד מחירים עד עפר ועל הדרך להתדרדר להפסדים מטורפים של מזומן, אם כי באפשרותכם לשמר את כל החפצים שברשותכם בנקודת אמצע – מכולה ייעודית. הזמנת מחסנים לתכולה של חנות זה הפיתרון המושלם לכם, המבטיח כי כל החפצים והציוד שברשותכם יחכו בשבילכם עד אשר תחליטו כי היא במצב המתאים ללכת אל היעד הבא שלה.

הזמנת מחסנים לפריטים של בתים – לא למהר

ברכותינו, אתם יכולים לסמן וי על יעדכם מזה שנים: קניתם מקום מגורים! החלום של מלא מאזרחי המדינה הוא לזכות בבית משלהם, ולאושריכם הינכם רגע מלגעת בחלום שלכם בעתיד הקרוב אתם עוברים לדירתכם הטרייה. כדי להפוך את הקנייה של הבית למעשה פיננסי, כיוונתם במהלך פיקחי להיפרד מהביתכם השכור ולחזור לבית הוריכם למספר חודשים במטרה לחסוך את מחיר השכירות. הסיטואציה ברגע זה היא שאת חפציכם לא אופציונלי עבורכם להביא יחד אתכם לבית מגורי אמא ואבא היקרים, אבל ההיגיון אומר שאתם גם בטח לא רוצים להגיד להם 'להתראות'. האם יש פתרונות למצב כזה? 100% כן! השכרת מחסן לתקופות קצרות ממש כאן ב- "הובלה" הם העסק הראוי ביותר בשבילכם.
הדברים שלכם לא עושה איתכם יעשה שינוי מיקום הובלה ואחסנה באופקים

חיי כולנו אלסטיים ותנועתיים, והמרחב שנכחתם בו בטרם מספר שבועות, אפשרי שהוא כבר לא אותו המרחב בו הינכם מוצאים את עצמכם כיום. כך קרה שהדירה שבו הינכם דרים, שהשתכנעתם שהוא מקום הקבע שלכם, ככל שהזמן עובר אתם מבינים שיגורו בו משכירים (או קונים) שונים. דוגמה כלשהי למצבים כאלה? הרי לכם: הוענקה לכם אפשרות עסקית לבצע רילוקיישן אל ארץ שונה ממקום התעסוקה בו אתם עובדים. המעבר מרגש מאוד ועם זאת, אתם תוהים לגבי שלל הריהוט והחפצים אשר השגתם עם הזמן? אין שום סיבה לכרסם ציפורניים, וודאי שלא קיים צורך להתחיל להכין מחירון עבור הובלה ואחסנה באופקים

שלל החפצים שבאמתחתכם בשביל מכירת החיסול שאתם כבר רואים לו. עם טיפולי האיחסון פה באתר הובלה הובלה+ואחסנה באופקים
אופציונלי עבורכם לתת להפקדה האיבזור והציוד ששייכים לכם בשיטת לשכור מחסן על-פי מטרים וכך להגן על החפצים ששייכים לכם לפחות עד תשובו ארצה.

  1. שירותי מחסנים להשכרה בכל אזור בארץ בעלויות הוגנות!
  2. אנחנו נותנים מענה בלי לעצור בכל זמן *
  3. ביטוח על הריהוט והחפצים .
  4. אנו מציעים השכרת מחסנים לשנים רבות במחירים מצוינים הובלה ואחסנה אופקים


קבלו עכשיו הצעת מחיר במחירון הנמוך ביותר במדינה בלי להתחייב חייגו
מה חשוב לבחון אצל נותן השירות שאתם מזמינים?
אנו באתר Hovala איננו עובדים יחד עם עסקים של צורך רגעי, כי עם קבוצת עילית של מקצוענים אמיתיים שיכולים להעניק לכל מי שצריך את השירות הכי מתאים לצורכיכם. איחסון הציוד באופקים זה רחוק מאוד מזריקת הדברים אשר בבעלותכם לתוך מקום לח ומגעיל, שכן יש יחס מקפיד לצורה בה מאכלסים' את הרהיטים והחפצים אשר בבעלותכם
אנו מתחייבים להעניק עבורכם בעלי עסקים רציניים ואמינים אשר מספקים הצעות אחסנת דירה באופן הכי ישר, זול ומקצועי,
זוהי מטרתנו ולא נסטה ממנה! סוגים שונים של ציוד או ריהוט מאובטחים בשוני כלשהו, וזאת ע"מ לבטח אותו בשלמות וכך נהיה משוכנעים שברגע שתבקשו שניתן את דבריכם אליכם הם ישובו אליכם בדיוק כפי שמסרתם אותם. זה כלל לא חשוב אם תזמינו מחסן להשכרה לחנויות או/ו לתכולת דירות – כל רהיט או אביזר מקבל את הטיפול באופן הנכון והמקצועי שיש.
התמחור המלא למחסן להשכרה – מחירים מיוחדים עבור גולשי האתר BONUS
מה המחירון להשכיר מחסן לתכולה של בית? מובילים את העסק למקום חדש ונדרשים למכולה כלשהי לחודש ימים? מהו המחירון של מחסנים להשכרה לתכולת חנות? חשוב לציין שהמחירונים בטבלה הם על-פי עלות חודשית – בדיוק בדומה לשכירות של דירות או בתים. ההבדל? מחירים נמוכים ממש – ובאתרנו הנוח ביותר!

הובלה+ואחסנה באופקים
מחיר מחסן להשכרה לפריטים וריהוט של בית, עסק או חנות זה מחירון נזיל ומשתנה כל הזמן ע"פ גובה שיש לאחסן ומשקל התכולה ומן הסתם אורך הזמן בו תאחסנו את הציוד במצב בו הדיון הוא על תקופת זמן ממושכת התעריפים מן הסתם בצניחה יחסית, באתרנו אנחנו מפרסמים אופציות השכרת מחסנים לזמן קצר של בין שבוע לשבועיים ימים ומן הסתם דילים של מחסן להשכרה לזמן ארוך של שלושים יום וישנם מצבים אפילו של שנה. מדוע שתיעזרו באתר זה, ?"ההובלה" בישראל" שיגעון לדעת שדואגים לכם! אנו בקריאה כנה אליכם להיכנס ל קהילת המאחסנים המבסוטים של "הובלה". אמרו לנו מהו האיחסון אותו אתם צריכים, כמה חודשים או שבועות ומאיפה אתם במדינה – אנו, צוות 'הובלה', נעשה את המאמץ להצמיד עבורכם את איש המקצוע שמתעסק בלעדית באיחסון מהסוג שאתם מתעניינים בו. האם קיים מצב יותר פשוט מכך? מבטיחים לכם שאין!